Infrastruktura

Vodovod

Obec je připojena k vodovodnímu rozvodu Želivka směrem od obce Praskolesy resp. pomocí nové přečerpávací stanice umístněné v lokalitě „Na Šibenci“. Z této stanice je vodovod veden také do Lochovic a dále do obce


GSM

Oblast je vykryta všemi třemi operátory, vysokorychlostní mobilní připojení LTE není zatím k dispozici. Spokojit se však lze pro nenáročné surfování i s nižší generací mobilního připojení. Přímo na kopci Na Šibenci je sice karjinu hyzdící vykrývač T-mobile, ale je tam … Díky němu si k ryclejšímu internetu dopomohou i zákazníci O2.


ADSL

V obci je vybudována síť pevných linek O2 podporujících služby ADSL max. do rychlosti 2 Mbps. Spolehlivě pracující linka 512 kBps – 1 Mbps.Vše je dáno relativně velkou vzdáleností od ústředny v Hořovicích.


WIFI

Nejbližší připojení pomocí komerčně dostupné sítě je v obci Lochovice (CMS,Internethome). Směrovou anténou je možné zajistit i připojení z obce Hořovice. V Netolicích se nachází jen privátní WIFI sítě. V průběhu roku 2014 nám „vyrostl“ ještě jeden vykrývač WIFI připojení ve směru na Koncipůdy ( Malý lom neboli Skalka) v místní lokalitě zvané neoficiálně nad Otočkou.

V případě zájmu o připojení k internetu v této lokalitě s rychlostí až 40Mbps zašlete dotaz na Netolice(zav.)ObecNetolice.cz


Elekřina

Před několika málo lety bylo vybudováno nové vedení tažené opět vzduchem, ovšem nově v izolovaném svazku vodičů s nosným lanem. Vedení NN je přivedeno k místní trafostanici směrem od obce Praskolesy.